Kayıt Ol

Kayıt olun, görevler yapın ve kazanın.

Üyelik

Üyelik

Profil

Profil

Telefon numaranız hiç kimseyle paylaşılmaz.

Tamamla

Tamamla

Aşağıdaki Kullanıcı Sözleşmesi'ni okudum, kabul ediyorum.

İptal Ve İade Koşulları

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamaları iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Ürünün nasıl kullanılması gerektiği bir çok üründe yardım sayfalarında yer almaktadır. Fakat ürünün kullanımını bilmek ve uygulamak müşterinin sorumluluğunda olan bir durumdur. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iadesi veya iptali yapılamamaktadır. 

Cayma Hakkı İşlemleri

Dijital ürünler yukarıda belirtilen nedenlerden dolayı tek kullanımlık, kopyalanabilir, yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya dijital ortam üzerinde teslim edilen ürünler cayma hakkını kapsamamakta ve iadesi kabul edilmemektedir. Ürünleri satın alırken ürün açıklamalarını iyice okumak ve doğru ürünü almak müşterinin sorumluluğundadır. Kullanıcı satın aldığı ürünün kullanımı ile ilgili teknik bilgiye sahip olmalıdır. Sebebi yanlış alım, yetersiz inceleme, eksik bilgi veya yanlış platform kaynaklı olan alışverişlerin iptali veya iadesi yapılmamaktır.

GÖREV YAPMA KURALLARI

1-Görev Linkine tıklayarak verilen görevleri tamamladıktan sonra  bir kaç adet ekran görüntüsü göndermeniz ve Kullanıcı adı yazan yere ad soyad veya kullanıcı adınızı yazınız.

2- Görev yapılan mecradaki kullanıcı adlarınızı ad ve soyadınızı yazınız , bilgiler eksik olan görevler onaylanmaz.

3- Görevi yaptıktan ve sisteme kanıt gönderdikten sonra yapılan görevden çıkan kullanıcılar (yorum silen, beğeni geri alan vs.) Hiç bir hak talebinde bulunamaz.

4- Gönderdiğiniz görev Kanıtlarına bakıldığında görevi yaptığınız net olarak anlaşılmalı.

5- Görevlerden ödeme aldıktan sonra  görevinizde yaptığınız işlemleri geri aldıysanız yasal olarak gorevciler.com sizden bu ücreti talep etme - bakiyenızden düşürme veya üyeliğinizi durdurma hakkına sahiptir.

6- Siteye Üye Olan Her Kulanıcı Kuralları Kabul Etmiş Sayılır.

GÖREV VERME KURALLARI

1- Yasadışı, bahis, cinsel içerikli görevler onaylanmayacaktır. Bu görevleri göndermeye çalışanlar siteden banlanacaktır.

2-Görev verenler verdiği görevde karalama kampanyası yapamaz yapıldığı taktirde görev onaylanmayacaktır görevi vermeye çalışan  sistemden üyeliği silinecektir.

3-Verdiğiniz görevlerin    1. onayları görev veren tarafından yapılmaktadır, Onay vermediğiniz kanıtlar yönetici onayına gitmektedir, yönetici onayından sonra  onaylamadığınız kanıta işlem yapılmaktadır.

4- Verilen görevlerdeki tüm hukuki sorumluluk  görevi veren kişilerdir.

5- Gorevciler.com sitesine kayıt olan herkes bu şartları koşulsuz kabul etmiş olur.

Verilerin Güvenliği ve Korunması

1- Gorevciler.com üzerinde oluşturduğunuz üyeliklerde istenilen e-posta, telefon ve ad soyad bilgileriniz   3. Şahıslar ve firmalarla asla paylaşılmaz.
2- Gorevciler.com telefon veya mail adresinize bu sözleşme kapsamında bilgilendirme mesajı gönderebilir.

3-TL ile bakiyenize Puan yükledikten sonra TL olarak geri iade söz konusu değildir,Dijital ürün hizmetlerinde geri iade mümkün değildir, ancak puanları hizmet olarak kullanabilirsiniz.

4- Gorevciler.com verilerinizin  tümünün korunacağını garanti eder.

5-Verilen görevler tamamen organik kullanıcılar tarafından yapılmaktadır, onay vermediğiniz görevdeki kanıta görev yapan kişi ücret almaz yönetim onayından sonra işlem yapılır.

Siteye Üye Olan Her Kulanıcı Kuralları Kabul Etmiş Sayılır.

Zaten üye misiniz? Giriş Yapın
Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.